Moja historia:

Starość dla wielu psów nie jest zbyt łaskawa. W czasie gdy powinny cieszyć się każdą chwilą życia na wszystkie możliwe sposoby, bezdomność spada na nich niespodziewanie.
Serce malutkiego staruszka pękło na milion kawałków, kiedy ukochany człowiek zostawił Go przy drodze i wymazał z pamięci. Jednak Teo nigdy o nim nie zapomniał. Przerażony tułał się po wsi unikając ludzi jak ognia. Początkowo nie dawał się dotykać, strach przed ponownym skrzywdzeniem był silniejszy. Z czasem jednak rany w sercu zaczęły się powolutku goić, a każdy kolejny spacer sklejał kawałki złamanego serduszka, aż wreszcie w oczach Teo zapaliły się malutkie iskierki szczęścia z przebywania z człowiekiem.
Okazało się, że to energiczny starszy pan, który kocha być mizianym, a za jedzenie zrobi wszystko ❤ Fajnie dogaduje się z suczkami, jednak nie akceptuje innych psów.
Teo ma około 8 lat, ładnie chodzi na smyczy, nie lubi podnoszenia na ręce, co może skutkować próbą gryzienia, jednak można Mu to wybaczyć za wszystko co przeszedł w życiu.
Przebywa w okolicy Radomia (woj. mazowieckie).
Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją, wypełnij ankietę, a my odezwiemy się do ciebie

Kontakt: 786 808 202

Cechy:
Dorosły, Mały, Pies