Moja historia:

Co czuła wie tylko ona sama. Porzucona w ciąży szukała bezpiecznej przystani, gdzie będzie mogła ukryć swoje maluszki przed złym światem. Przerażona, ze złamanym sercem skryła się w lesie niedaleko wsi, by w razie wielkiego głodu móc szybko zaspokoić potrzebę i wrócić do maleństw. Oszczeniła się w wykopanej norze. Nie jestem w stanie opisać piekła jakie zgotował Jej człowiek 😭 Bo gdy tylko wieśniacy dowiedzieli się o psiej rodzinie, postanowili pozbyć się ,,problemu”. Co mogła czuć zdesperowana matka bezsilnie patrząc jak ludzie mordują Jej największy skarb, którego tak dzielnie broniła przed złem tego świata? Dowiedzieliśmy się o Niej zbyt późno … Z wielkim trudem udało się odłowić kupkę rozpaczy. Łucja, to młoda sunia, dla której los do tej pory był bezlitosny. To,co przeszła wywołało u Niej ogromną traumę. Wiele tygodni skrywała się w budzie,z której wychodziła, nocą, gdy schronisko zamierało. Po kilku miesiącach zrobiła postępy, niepewnie przygląda się odwiedzającym,nawet daje do siebie podjeść na odległość 3 metrów,co jest wielkim sukcesem. Powolutku szuka kontaktu, jednak przy 150 psach ciężko prawidłowo przeprowadzić proces resocjalizacji psiaka po tak ciężkich przejściach.
Łucja szuka doświadczonego domu, który pokaże Jej człowieka z najlepszej strony i obdarzy ogromną miłością, jakiej nigdy dotychczas nie zaznała.
Wierzę, że gdzieś na świecie jest człowiek, który dostrzeże Tą piękną istotę i postanowi skleić złamane serce kawałeczek po kawałeczku. Sunia znajduje się w schronisku w okolicach Radomia woj mazowieckie, ma około 2/3 lata, super dogaduje się z psami z kojca.
Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją, wypełnij ankietę, a my odezwiemy się do ciebie 😁
Kontakt: 786 808 202
Aa
Cechy:
Młody, Pies, Średni